Ushbu Maxfiylik siyosati bizning xizmatdan foydalanganingizda Siz haqingizda ma'lumotlarni qanday to‘plashimiz, foydalanishimiz va oshkor qilishimiz tartibini, shuningdek, Sizning shaxsiy hayotingizga oid huquqlaringiz va qonun Sizni qanday himoya qilishini tushuntiradi.
Biz Sizning shaxsiy ma'lumotlaringizdan Xizmatni taqdim etish va uni yanada takomillashtirish uchun foydalanamiz. Xizmatdan foydalangan holda, Siz ushbu Maxfiylik siyosatiga muvofiq ma'lumotlaringizni yig‘ish va ulardan foydalanishga rozilik bildirasiz.
Xizmat ko‘rsatish shartlari
Izoh va atamalar
Izoh:
Bosh harf bilan yozilgan so‘zlar ushbu hujjatda belgilangan ma'nolarga ega. Ushbu atamalar yakka yoki ko‘plik shaklda ishlatilganidan qat’i nazar, bir xil ma’noni anglatadi.
Ushbu Maxfiylik siyosati doirasida quyidagi atamalar quyidagi ma'nolarga ega:
- Hisob — Sizga xizmatimizga yoki uning ayrim qismlariga kirish imkonini beruvchi yagona hisob yozuvi.
- Affiliate — Kompaniya bilan bevosita yoki bilvosita boshqaruvchi yoki umumiy boshqaruv ostida bo‘lgan yuridik shaxs. “Boshqaruv” — ovoz berish huquqiga ega aksiyalar yoki ulushlarning 50% yoki undan ko‘prog‘iga egalik qilishni anglatadi.
- Ilova — программное обеспечение, предоставленное Компанией и доступное под названием constitution.uz.
- Kompaniya — ushbuhujjatda "Kompaniya", "Biz", "Bizga" yoki "Bizning" deb ataladi — bu 024Group kompaniyasi, manzili: Toshkent shahri, Farg‘ona ko‘chasi 44-uy, O‘zbekiston Respublikasi.
- Mamlakat — O‘zbekiston Respublikasi.
- Qurilma — xizmatga kirish mumkin bo‘lgan har qanday qurilma (kompyuter, smartfon yoki planshet).
- Shaxsiy ma’lumotlar — aniqlangan yoki aniqlanishi mumkin bo‘lgan shaxsga oid har qanday ma’lumot.
- Xizmat — yuqorida tilga olingan Ilova.
- Xizmat ko‘rsatuvchi — Kompaniya nomidan ma’lumotlarni qayta ishlovchi jismoniy yoki yuridik shaxs. Bular Kompaniyaga xizmat ko‘rsatishda, xizmatni taqdim etishda, xizmatga tegishli funksiyalarni bajarishda yoki xizmatdan foydalanishni tahlil qilishda yordam beruvchi uchinchi tomon tashkilotlari yoki shaxslardir.
- Foydalanish ma’lumotlari — xizmatdan avtomatik tarzda foydalanish jarayonida yoki xizmat infratuzilmasi orqali hosil bo‘lgan ma’lumotlar (masalan, sahifada qancha vaqt turganingiz).
- Siz — Xizmatdan foydalanayotgan jismoniy shaxs yoki u nomidan foydalanuvchi tashkilot.
Bizning Xizmatimiz boshqa biz tomonidan boshqarilmaydigan veb-saytlarga havolalarni o‘z ichiga olishi mumkin.
Agar Siz uchinchi tomon havolasini bossangiz, Siz ushbu tomonning saytiga yo‘naltirilasiz.Biz Sizga har bir tashrif buyurgan saytingizning Maxfiylik siyosatini ko‘rib chiqishni qat’iyan tavsiya qilamiz.
Biz uchinchi tomon saytlarining mazmuni, maxfiylik siyosati yoki amaliyotlari uchun javobgar emasmiz va nazorat qilmaymiz.
Bizning veb-saytimiz o‘z funksiyalarining to‘g‘ri ishlashi uchun zaruriy cookie-fayllardan foydalanadi.
Shuningdek, saytimizga tashrif buyuruvchilarning qanday harakat qilayotganini tushunish uchun ixtiyoriy tahliliy cookie-fayllardan foydalanamiz.
Bundan tashqari, Sizga eng yaxshi tajribani taqdim etish uchun ixtiyoriy funksional va maqsadli cookie-fayllardan foydalanamiz.

ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ
Настоящая Политика конфиденциальности описывает нашу политику и процедуры по сбору, использованию и раскрытию вашей информации при использовании Сервиса, а также информирует вас о ваших правах на конфиденциальность и о том, как закон защищает вас.
Мы используем ваши персональные данные для предоставления и улучшения Сервиса. Используя Сервис, вы соглашаетесь на сбор и использование информации в соответствии с настоящей Политикой конфиденциальности.
Условия использования
Интерпретация и определения
Интерпретация:
Слова, начинающиеся с заглавной буквы, имеют значения, указанные ниже. Эти определения применяются вне зависимости от того, используются ли они в единственном или во множественном числе.
Для целей настоящей Политики конфиденциальности используются следующие термины:
- Учетная запись — уникальная учетная запись, созданная для вас с целью получения доступа к нашему Сервису или его частям.
- Аффилированное лицо — организация, которая контролирует, контролируется или находится под общим контролем с другой стороной. Под "контролем" подразумевается владение 50% или более акций, долей участия или других ценных бумаг с правом голоса.
- Приложение — программное обеспечение, предоставленное Компанией и доступное под названием constitution.uz.
- Компания (в данном документе обозначается как "Компания", "Мы", "Нас" или "Наш") — 024Group, расположенная по адресу: улица Фергана, 44, г. Ташкент, Республика Узбекистан.
- Страна — Республика Узбекистан.
- Устройство — любое устройство, с помощью которого осуществляется доступ к Сервису (например, компьютер, смартфон или планшет).
- Персональные данные — любая информация, относящаяся к идентифицированному или идентифицируемому физическому лицу.
- Сервис — вышеупомянутое Приложение.
- Поставщик услуг — физическое или юридическое лицо, которое обрабатывает данные от имени Компании. Это могут быть сторонние организации или частные лица, нанятые Компанией для предоставления Сервиса, выполнения связанных функций или анализа использования Сервиса.
- Данные об использовании — данные, собираемые автоматически в процессе использования Сервиса или из его инфраструктуры (например, продолжительность посещения страницы).
- Вы — физическое лицо, использующее Сервис, либо юридическое лицо, от имени которого такое лицо получает доступ к Сервису.
Наш Сервис может содержать ссылки на другие веб-сайты, которые не управляются нами. Если вы нажмете на стороннюю ссылку, вы будете перенаправлены на сайт этой третьей стороны.
Мы настоятельно рекомендуем ознакомиться с Политикой конфиденциальности каждого сайта, который вы посещаете.
Мы не контролируем и не несем ответственности за содержание, политику конфиденциальности или практику каких-либо сторонних сайтов или сервисов.
Наш сайт использует необходимые cookie-файлы, чтобы обеспечить его корректную работу.
Также мы используем дополнительные аналитические cookie-файлы, чтобы понять, как посетители взаимодействуют с нашим сайтом.
Кроме того, используются дополнительные функциональные и рекламные cookie-файлы, чтобы предоставить вам максимально качественный пользовательский опыт.